Rozdroże to Restauracja przy Łazienkach Królewskich, która zachęca dobrym jedzeniem i profesjonalną obsługą. Wieloletnie doświadczenie, tradycje spotkań w restauracji Rozdroże, a niegdyś najwybitniejszej kawiarni w Warszawie, przyciągają Gości. 
  • RESTAURACJA
  • Budynek  i otoczenie
  • WESELE w Rozdrożu
  • Stół wiejski na przyjęcie
  • przyjęcie w sali dolnej w piwnicy
  • bankiet
  • wesele w rozdrożu
  • rzut na sale restauracyjne z parkietem

Restauracja na przyjęcia

Znajdujemy się w zaciszu najbardziej charakterystycznego i najważniejszego węzła komunikacyjnego w Warszawie, od którego zawdzięczamy nazwę – Plac na Rozdrożu. Nasz lokal otacza dorodna zieleń parku Łazienkowskiego, którą można obserwować przez wielkie okna restauracji. To doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy, jednocześnie z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Sąsiedztwo Zamku i Parku Ujazdowskiego, Łazienek Królewskich czy Pałacu Belwederskiego sprzyja długim spacerom, a Rozdroże to obowiązkowy punkt turystyczny wszelkich pieszych wycieczek. Nasz lokal pamięta czasy PRL kiedy to zbierały się tutaj najsławniejsze osobistości świata publicznego, ponieważ nieopodal znajdują się najważniejsze budynki w Warszawie – Gmach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwa Obrony Narodowej czy Ministerstwa Sprawiedliwości.

Rozdroże to miejsce spotkań kultury i świata polityki. Niepowtarzalny klimat naszej restauracji został doceniony przez twórców telewizyjnych i filmowych. Kiedyś regularnie odbywały się tutaj słynne Herbatki u Tadka a czasem bywają tutaj ekipy filmowe, by kręcić serial M jak Miłość czy Barwy Szczęścia. To wszystko dzięki niepowtarzalnemu klimatowi naszej restauracji, który pomimo upływu lat, nadal zachwyca i opiera się zmianom.

U nas wystrój i klimat zatrzymały się w czasie, lecz obsługa i organizacja wybiegły w przyszłość. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej, ale stale staramy się uzupełniać nasze menu o nowe, ciekawe pozycje dla wszystkich smakoszy świata. Rozdroże to doskonałe miejsce na krótki przystanek pieszej wycieczki po Łazienkach, jak i dłuższą wizytę na uroczysty obiad, kolację. Gwarantujemy, że poza unikalnym klimatem tego miejsca zachwyci Was również dobre jedzenie i fachowa obsługa.

W naszej restauracji posilisz się wykwintną potrawą w przewadze z kuchni polskiej opartej na tradycji i smaku wyselekcjonowanych składników. Napijesz się tu również niezwykle aromatycznej , świeżo mielonej i parzonej kawy oraz zjesz wypiekane na miejscu wyroby cukiernicze, w tym najbardziej sławne ciasto – WuZetkę, która swoją nazwę zawdzięcza jednej z najstarszych tras w Warszawie.

Dysponujemy również klimatyczną salą  w podziemiach lokalu, gdzie w zaciszu i z dala od dociekliwych oczu innych wypoczniesz, napijesz się ulubionego trunku i posilisz się tym wszystkim co oferuje kuchnia restauracyjna .  Rozdroże to świetna restauracja na przyjęcia,doskonale usytuowana .Warszawa może nami się pochwalić. Zapraszamy!